ostatnia deska ratunku, błogosławieństwo, kara, przekleństwo

Blog Anny Tarczyńskiej o alimentach.

radca prawny

Od lat prowadzę sprawy rozwodowe, rodzinne, o podział majątku. Niejedno widziałam i niejedno słyszałam. Doradzam, konsultuję, występuję w sądzie. Przez lata doświadczeń nauczyłam się rozumieć różne potrzeby moich Klientów. Z obserwacji tych potrzeb powstało F.C.C., którego jestem założycielką. więcej...

O BLOGU

Witaj na moim blogu, dotyczącym alimentów.

Z moich obserwacji wynika, że zapotrzebowanie na informacje dotyczące tych zagadnień, jest ogromne. Jednocześnie z moich doświadczeń wynika, że wiedza na temat obowiązków i uprawnień alimentacyjnych jest niewielka. Dodatkowo, kwestia alimentów, to bomba emocjonalna związana z konfliktem interesów miedzy płacącymi a otrzymującymi alimenty. Dla jednych jest najczęściej zbyt dużo i zbyt długo, a dla drugich – zbyt mało i zbyt krótko.

A ponieważ sprawami rodzinnymi zajmuję się od lat, postanowiłam w prosty i praktyczny sposób przybliżać tą tematykę.

Mam nadzięję, że znajdziesz tu ciekawe dla siebie informacje.

Zapraszam Cię serdecznie do dyskusji, do dzielenia się w komentarzach własnym doświadczeniem, przemyśleniami i spostrzeżeniami. Zawsze też możesz skorzystać z pomocy, jaką wraz ze swoim zespołem oferuję w Family Consulting Center. Kliknij na czerwoną ikonkę POMOC PRAWNA+ i dowiedz się więcej.

Share Button

Zapraszam do subskrypcji bloga


Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Prawna Anna Tarczyńska z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@tarczynska.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.